STACYJKA MALTUSIA | LUDZIE KONIOM - KONIE LUDZIOM 

Witamy na stronie FUNDACJI "STACYJKA MALTUSIA". Naszą stronę odwiedziło 3241233 osób. Dzisiaj na stronę zajrzało 368 internautów.

OPP 1%

KRS 0000276685

FUNDACJA "STACYJKA MALTUSIA"KONTO FUNDACJI

Alior Bank

94 2490 0005 0000 4530 5771 0771

STACYJKA MALTUSIA

LUDZIE KONIOM - KONIE LUDZIOM

1%
RATUJ Z NAMI KONIE
1%
FUNDACJA "STACYJKA MALTUSIA"
1%
KRS 0000276685


2 czerwiec 2010

Zuzia

Około 9 miesięczna suczka w typie sznaucera znaleziona 12.05.2010 w szczerym polu, była zmarznięta, zmoknięta, wychudzona i bardzo przerażona. W drodze do weterynarza bardzo płakała, okazało się, że suczka jest albo pobita, albo potrącona przez samochód, cała była stłuczona i obolała. Teraz nabiera i uczy się zaufania do człowieka. Jest pogodna, wesoła, uwielbia być w centrum zainteresowania, lubi zasypiać na kolanach lub u stóp swojego opiekuna. Długie spacery sprawiają jej wiele radości, pięknie chodzi na smyczy i nie oddala się od opiekuna. Bardzo ładnie jeździ w samochodzie. Nie brudzi w domu i nie niszczy rzeczy.

Zuzia posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Jest już po pierwszej wizycie u psiego fryzjera - dziękujemy ślicznie Monice z Saloniku dla piesków w Legnicy za charytatywne strzyżenie suczki oraz wet. Ewie Baryluk i Agnieszce Bieniek za szczególną troskę i pomoc w znalezieniu domku dla Zuzi.

Suczka została wysterylizowana 31.05.2010 u wspaniałych weterynarzy Łasickich w Jaworze. W tej wspaniałej i bardzo dobrze wyposażonej lecznicy jesteśmy traktowani w sposób szczególny, indywidualny z wielkim szacunkiem przede wszystkim dla zwierząt – o każdej porze dnia i nocy, w niedziele i święta możemy liczyć na fachową pomoc.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, którą trzeba dokładnie zbadać – po zabiegu sterylizacji okazało się, że Zuzia ma powiększoną śledzionę i jak tylko dziewczynka dojdzie do siebie po zabiegu natychmiast należy zrobić szczegółowe badania. Boimy się, że może dlatego suczka wcale nie przybiera na wadze i jest wciąż chudziutka.

Zaraz po sterylizacji Zuzia pojechała do nowego domku w Legnicy do cudownej Pani Krystyny. Mieszka we wspaniałej willi z ogródkiem i z kocurkiem Maciusiem, jednym słowem w Domu pełnym miłości do Zwierząt. Bardzo się cieszymy, że pieski z interwencji tak szybko znajdują nowe wspaniałe domki. Zuzia przebywała u nas w Fundacji 19 dni.

GALERIA << POWRÓTFUNDACJA "STACYJKA MALTUSIA" posiada status ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2007-2021 Fundacja "Stacyjka Maltusia"

Strona testowana w programach FIREFOX / CHROME / EDGE. Powinna wyświetlać się prawidłowo również w innych przeglądarkach

KONTAKT | STATYSTYKA